Tesettürlü Hanımlara Tavsiye Kombinler

tesetturlu-hanimlara-tavsiye-kombinler
Paylaş
 

Şirket Partileri İçin Tesettürlü Hanımlara Tavsiye Kombinler

tesetturlu-hanimlara-tavsiye-kombinler-

2016 TESETTÜR MODASI VE KOMBİNLERİ

2016 Tesettür giyim ve modasında sonbahar ve kış aylarına inat acı morlar, hardal sarıları, nefti yeşiller ve lacivertin yanı sıra turkuazlar ve fuşyalar mağazaların vitrinlerinde, cadde ve sokaklarda tüm ihtişamını sürdürüyor. Bu göz alıcı renklerin cümbüşü sayesinde göğü griye boyayan kış ayları da renklenmiş oluyor. Günümüz yaşantısına göre modernize olmuş feminen çizgiler deriler, troklar(zımba), goldlar, lameler, savarowkyler, tüyler, kemerler, taşlar, damasgue desenler, baskılar, danteller, kendinden baskılı kumaşlar, an form elbiseler ve tunikler, asimetrik kesimler, 3 d baskılar ( canlı boyuttaki baskı ve desenler) brokarlar, danteller, kadifeler ve bunların yine kendi içindeki değiştirilebilen kombinasyonları yine kendi içinde sentezleniyor ve bu yılda yine çok moda.

tesetturlu-hanimlara-tavsiye-kombinler-cicek-desen

Gelelim birazda kendine özgü tarz ve parçalardan bahsetmeye. Örneğin ikili takımlarda: dize kadar inen A formda eteği ve üzerinde tamamlayan tunik göğüs kısmında ve iki omuzda dore (altın) renginde damasgue baskılardan oluşan ikili takımlar gerek hanımların çay saati, gerekse iş görüşmeleri için oldukça uygun. Ayrıca tunik kısmının etek uçları gold sırla ince bir çizgi halinde biyelenmiş. Bu tarz takımlar sizi oldukça elegan ve şık gösterecektir. Yanı sıra kollarda dirseklere kadar oturmuş ve dirseklerden sonra astarlı şifonlarla genişleyerek bileklere akarken sizi saraylı edasına bürümekte. Bu tarz kıyafetleri bordo, yeşil ve fuşyalardan tercih edebilirsiniz. Damasgue Osmanlı desenleri ve tuniğin bitiş kısımları gold altın rengi barındırmasından dolayı, yine altın rengi bir eşarp ve altın rengi hafif topuklu bir pabuçla birlikte çok hoş olacaktır.İşte size bir kombin örneği daha: Unutmamalıyız ki siyah bir bayanı her zaman zarif, asil ve ince göstermeye devam edecektir. Sizlerde tamamen siyah üst kısmı vücuda oturan göğüs kısmı hafif drapeli bel kısmında deri troklu hoş bir kemerle bele oturtulan ve etek kısmında yavaş, yavaş genişleyerek inen zarif siyah elbiselerden tercih edebilirsiniz. Bu kıyafet öğleden sonra dışarıda gezmeleriniz için dahil bir çok mekanda kullanışlı olacaktır. Altına yine siyah topuklu bir düz çizme kullanırsanız vücudunuz yukarı kalkar ve boyunuz iyice uzayacaktır. Eşarp konusunda bizim fikrimizi almak isterseniz de siyahın bütünlüğünü bozmayın ve yine siyah eşarp takın deriz.

tesetturlu-hanimlara-tavsiye-kombinler-kirmizi

Ve üçüncü kombinimiz yine rahatı ve doğallığı seven bayanlar için son derece uyumlu olacaktır. Simsiyah boğazlı üst kısmı vücuda oturan belden kloş inen eteğe sahip bir elbise üzerine giyeceğiniz boyundan geçirilmeli kırmızı asimetrik kesimli bir şal elbise ile 3 katlı kombin olarak çok hoş duracaktır. Ayrıca asimetrik kesimli boyundan geçirilen şal elbise, kesiminden dolayı üzerinizde çok modern duracaktır. Bu sade ve modern tarzda elbiselere inci ve dantellerle bezeli takma-bağcıklı bebe yakalardan da takabilirsiniz.

tesetturlu-hanimlara-tavsiye-kombinler-1

Ve geldik dördüncü kombinimize: Bu sene başta da belirttiğimiz gibi kendi içinde birbirinden bağımsız fakat sentezlenebilen birçok etken detay aynı parçalar üzerinde sıkça kullanılmakta. Örneğin tarif edeceğimiz bu kombinimizde de size bu tarz bir elbiseden bahsedeceğiz. Boyun kısmından blok şeklinde ayak bileklerinize kadar inen uzun siyah bir dantel bloğunu, yanlarda sütlü kahvelerden ve hardal sarısından oluşan yine yukardan aşağıya inen şeritler tamamlıyor. Elbisenin kolları bileklere doğru büzgülenerek, el bilekleri hizasında krem tonlarında manşetlerle sonlanıyor. Koldaki inci düğmelerse elbisenin zarafetine gönderme yapmakta. Siyah steletto pabuçlarla eşleştirilen bu elbise sizi gerçekten çok zarif gösterecektir. Siyah eşarpla da yine elbisenin siyah dantel blok kısmına gönderme yapabilirsiniz. İş yerinizde, çalışma ortamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu şık ve konforlu elbise çeşitlerinden deneyin deriz.

tesetturlu-hanimlara-tavsiye-kombinler-mavi

Beşinci kombinasyonumuzdan bahsedecek olursak: Robadan bele oturtulmuş dik bir kumaştan üretilmiş elbisenin üst kısmı vücuda tamamen oturtulmuş olup, kollar dapdar ve uzun olmakla beraber, ayak bileklerinin 3 ila 4 cm üzerine kadar yarı kloş şekilde etek kısmı inmekte. Aynı gri tonunun yanında 2 ton koyusunun karışımıyla desenlendirilmiş pötikareli bolero şeklindeki mini ceketle elbise tamamlanmış olur. Dilerseniz seçeceğiniz boleronun uç kısımları boyunca minik farbelalar da kullanabilirsiniz. Şimdilik size bu sezonun sonbahar ve kış kreasyonlarından birkaç örnek vermiş olduk. Gece, şık abiye ve özel günler kreasyonlarını incelemek dileğiyle.

Tesettürlü Hanımlara Tavsiye Kombinler Resimleri

tesetturlu-hanimlara-tavsiye-kombinler-mavi-beyaztesetturlu-hanimlara-tavsiye-kombinler-pantolontesetturlu-hanimlara-tavsiye-kombinler-pantolon-tesetturlu-hanimlara-tavsiye-kombinler-tunik

Bu yazı 483 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR