Tığ oyası Modelleri (Tığ iğne oyaları resim galeri)

Tığ iğne oyası modelleri
Paylaş
 

Tığ ile örülmüş oya modelleri yani tığ iğne oyası modelleri hakkında bilgiler ve örnek resimler konumuzda paylaşılmıştır. Tığ iğne oyası örnekleri

Hanımlara özel hobilerden biriside tığla örgü işleri yapmaktır el örgüsü beceri ve marifet isteyen bir çeşit hobidir diye biliriz. Hanımlar kendi ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli e işleri yaparlar tüm örgü türlerini sitemizde güncel olarak hergün paylaşmaktayız örgü modelleri ve iğne oyası kategorimizi incelemeden örgünüzün modeline karar vermeyin.

Tığ iğne oyası (3)

Çeşitli renklerde ve desenlerde tığ iğne oyası modelleri arasında elit seçimler yaptık modeller tamamen el ile örülmüş örneklerden oluşmaktadır herhangi bir makine üreimi yapılmış ürünler sitemizde paylaşılmamaktadır.

Tığ iğne oyası (2)

Tığ iğne oyası yapmak veya yaptırmak isteyenler genel olarak çeyiz hazırlamak ve çevredeki sevdiklerine hediye etmek amacıyla yapılmaktadır. Hobi olarak iğne oyasıyla para kazana bilirsiniz nasılmı? İğne oyası bildiğiniz gibi çeşitli alanlarda kullanılan bir süsleme çeşitiidir yani iğne oyasıyla havlu işlemeleri, yazma kenarı iğne oyası ve bir çok çeşit oyanızı sata bilirsiniz.

İğne oyalarını nasıl satarım diyen hanımlar sanalpazar.com e-ticaret sitesini kullana bilirler hem ürün sata bilir hem ürün alabilirsiniz ürünü taksitli satın siz parayı peşin alın yani alıcı ürünü 9 taksitle alıyor satıcı parasını peşin alıyor daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

Tığ oyası örnekleri

Bu yazı 2086 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR