Tül modelleri (resim galeri)

Modern ve lüx tül modelleri (3)
Paylaş
 

Eviniz için en modern ve en güzel tül modelleri hakkında bilgiler tavsiyeleri bu yazımızda bula bilirsiniz.

İç dekorasyonun en önemli parçası tül dür nasıl bir insan kazak giymesse çıplak oluyorsa ev içinde tül öyledir. Tül seçiminizi yaparken özen göstermeniz ve araştırma yaparak seçmeniz yararınıza olucaktır. Tüller model bakımından oldukça zengindir bir çok çeşit modeller bula bilirsiniz.

Oturma odası tülleri için uzun ve geniş tüller tercih edilmektedir tabiki sizin evinizin büyüklüğü bu konuda önemlidir seçiminizi yaparken ev dekorasyonunun uyumunu göz önünde bulundurunuz.

Mutfak tülleri renk renk meyva desenli olması güzel bir görüntü ortaya çıkartıyor gerçekten şık ve güzel huzur vericiortam oluştura bilir. Tüller iç dekorasyonunuzu tamamlayan en önemli parçadır şöyle düşüne bilirsiniz dekorasyonunuz çok güzel ve çok beğeniliyor kötü ve biçimsiz bir tül kullandığınızı düşünün ev dekorasyonunuzu olumsuz yönde etkiler tül seçiminin önemini bilerek seçim yapmalısınız.

Tül modelleri

Resimde gördüğünüz gibi pencereleriniz yere yani tabana kadar iniyorsa bu tür tüller kullanmanız tavsiye edilir. Oturma odaları için en çok kullanılan ve beğenilen perde modellerinden biridir.

tül modelleri 2014

Perde modellerinde renk uyumu ve dekorasyon uyumunun nekadar önemli olduğu gösteren resimlerden biri bu örnekte gördüğünüz gibi dekorasyonla tüller arasında renk uyumu sağlanmış şık bir görüntü öyle değilmi, buna benzer bazı eşyalarınızla veya mobilyalarınızda uyumlu renkler seçe bilirsiniz.

Perde modelleri

Bu yazı 820 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Seda akkoyun diyor ki:

    Evin küçük olunca hiç bir model uymuyor eve 🙁

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR