Tülbent Oyası Örnekleri

Tülbent iğne oyaları (2)
Paylaş
 

Tesettür giyinen bayanlar için en güzel tülbent oyası örnekleri motiflerimize bu makelmizde yer verdik modelleri inceleyerek yeni örnekler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Tesettür giyen hanımların en çok kullandığı ve tesettürün simgesi olan tülbentler için hazırladığımız bu maklede iğne oyası tülbent örnekleri hakkında detaylı bir resim galeri hazırladık aradığınız onlarca örneğe kolayca ulaşa bilirsiniz.

Tülbent oya modelleri (2)Oyanıza başladamadan önce beğeindiğiniz sade bir tülben alınız elbiselerinize uyumlu bir renk tülbent aldıktan sonra iğne oyasında kullanacağınız iplik ve düşük numaralı tığ aldıktan sonra keyifle örgünüze başlaya bilirsiniz. Bu aşamada ihtiyaç duyduğunuz örnekleri sizler için belirledik bu modellerden örnek bakarak dilediğiniz bir renkte örgünüzü öremeye başlaya bilirsiniz. Modellerinize boncuklarla süsleme yapa bilirsiniz yalnız boncuklarla süsleme yapmak birazdaha fazla zamanınızı alır özellikle çiçek desenleri yaparken boncuk kullana bilirsiniz.

Tülbentler için iğne oyası gözlerinizi yora bilir zaman zaman aralıklar vererek gözlerinizi dilendirmelisiz ceyizleriniz için göz alıcı güzelliklerde koleksiyon yapa bilirsiniz. Marifetli hanımlar örmüş olduğunuz oya örneklerini bizlerle paylaşa bilir yayınlaya biliriz sizlerde diğer hanımlara yardımcı ola bilirsiniz yapmış doluğunuz oyanın resmini çekerek iletişim bölümündeki e-posta adresinden bizlere göndere bilirsiniz.

Tülbent oyası modelleri

 

Bu yazı 1102 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR