Uzun Saçlar İçin Bakım Maskeleri

Uzun-saç-bakım-maskeleri
Paylaş
 

Uzun Saçlar İçin Bakım Maskeleri

Uzun saçlar için bakım maskeleri hazırlamak isteyenlerdenseniz önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Birbirinden özel saç bakım maskeleri ile sağlıklı saçlara sahip olmanın tam zamanı.

Yoğurtlu Bal Maskesi Tarifi

·         Limon suyu

·         Bal

·         Yoğurt

·         E vitamini tableti

Yoğurtlu bal maskesi için kolları sıvamanın zamanı. Maske yapımı için bir adet e vitamini tabletini yoğurt aracılığı ile harmanlayalım. Elde ettiğimiz karışımın içerisine limon suyu ve bal ilave edelim. Maskemizi saç diplerine masaj yardımı ile sürelim ve 20 dakika boyunca bekleyelim.

Uzun Saçlar İçin Zeytinyağı Maskesi

·         2 adet yumurta sarısı

·         7 yemek kaşığı zeytinyağı

Uzun saçlar için uygulamaya alacağınız bu özel maske sayesinde kusursuz güzelliğe sahip olabilirsiniz. Maske yapımı için 7 yemek kaşığı zeytinyağını 2 adet yumurta sarısı aracılığı ile harmanlayalım.

Uzun-saç-bakım-maskesi
·         Uzun Saçlar İçin Özel Bakım Maskesi

·         Bir adet muz

·         Badem yağı

Uzun saçlara sahipseniz özel bakım maskelerinden yararlanabilirsiniz. Maske yapımı için bir adet muzu belender ile püre haline getirelim. Muz püresinin içerisine badem yağı ilave ederek harmanlayalım.

Gür ve Sağlıklı Saçlar İçin Bakım Maskesi

·         Bir adet yumurta

·         Tarçın

·         Bal

·         Badem yağı

·         Yoğurt

Gür ve sağlıklı saçların vazgeçilmez adresi olan bu maske tarifi için bir adet yumurtanın sarısı ile beyazını birbirinden ayıralım. Yumurta sarsını badem yağı, bal ve tarçın aracılığı ile harmanlayalım.

Bu yazı 629 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR