Yastık ucu dantel örnekleri

Ceyizlik yastıkdantelleri (2)
Paylaş
 

Ceyizlik en güzel yastık ucu dantel örnekleri bilgileri ve örnek resimleri bu başlık altında bula bilirsiniz yeni modellerimizi inceleyerek yeni fikirler öğrene bilirsiniz.

Genç kızlar ve hanımların ev için yapmış olduğu dantel örneklerini başlıklar haline ayırıp aradığınız tüm dantel modellerini sizlerle paylaşmaktan keyif alıyoruz. Bu makalemizde yastık kılıfı dantel örnekleri hakkında görsel örnekleri paylaştık modellerimiz el örgüsüyle örülmüş ve sizleri fikir sahibi yapmak için paylaştık dantel örerken ihtiyaç duyduğunuz tüm görselleri sitemizde bula bilirsiniz.

Yastık ucu dantel modelleri (3)Genç kızlar ceyiz hazırlarken en çok iğne oyası ve dantel örneklerini ihtiyaç duyar kendi tasarımlarınızla kendize güzel bir ceyiz hazırlaya bilirsiniz. Hazır olarak satılan dantelli yastık kılıfları veya diğer örgü çeşitleri daha ucuz ve zahmetsiz olduğu için tercih ediliyor yalnız ceyizde sergilenen eşyalarınız el örgüsü olması adet olduğu için dantellerinizi kendiniz yapmanız gerekiyor. Tercihen dantellerinizi bir başkasına ücretli olarakta ördüre bilirsiniz biraz masraflı oluyor bunun için boş zamanlarınızı değerlendirerek sizlerde kendi yastık kılıfı vb. eşyalarınızı kendi dantellerinizle süslemeniz önerilir.

Yastık kılıflarınıza yaptığınız dantellerin kılıfın en uc tarafına yapmanız önerilmektedir cünkü yastık kılıfında orta kısıma doğru yakın yapılan geniş danteller insanları yatarken rahatsız etmektedir.

Yastık kılıfı dantel modelleri en güzel tasarımlar ve örnekleri galerimizde resimleri tam ekran görüntüleyerek inceleye bilirsiniz.

Yastık dantelleri örnekler

Bu yazı 934 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR