Yazılı lif modelleri en güzel desenler

Yazılı lif modelleri
Paylaş
 

Yazılı lif modelleri en güzel örnekler ve lif kullanımının püf noktaları makalemizde anlatılmaktadır.

Yazılı lif modelleri (7)Örgü seven kadınlar için bugünki makalemizde yazılı lif modelleri örnek resimler paylaşacağım ayrıca lif kullanımı hakkında bazı bilgiler vereceğim. Lif kullanımını bireysel olmalıdır yani evde herkesin kendine ayit bir lifi olmalıdır çünkü bazı deri hastalıkları bulaşıcı olduğu için herkes kendi lifini kullanmalıdır. Lif seçiminizi her zaman yumuşak iplikten yana kullanın bazı insanlar kalın ve sert iplik yapımı lif kullanmaktadır bu tür lif modelleri insanın deri yüzeyine zarar verir ilerleyen zamanlarda deride kabarma gibi sorunlar olduğu için yumuşak iplikli lif kullanmanızı tavsiye edilir.

Lif bireysel kullanılmalıdır dedik ve liflerin karışmaması için lifinizi örerken yazılı lif modelleri kullana bilirsiniz herkesin lifinin üzerinde kendi adı yazıla bilir veya bazı sevgi sözcükleri yazıla bilir böylece lifler karışmaz. Ayrıca lif örerken üzerine sevdiklerinizin adınıda yaza bilirsiniz birtanem, canım annem gibi anlamlı kelimeler kullana bilirsiniz.

Üzerine yazı yazıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz örnek olarak yazılı lif modelleri resim galerimizde bulunmaktadır. Örgü seven hanımlar için faydalı olacağını düşünüyorum modellerimizi inceleyerek yeni tasarım fikirleri edine bilirsiniz.

Yazılı lif  örnekleri

Bir önceki makalemizde gelin damat lif modelleri hakkında resimli anlatım ve örnekler paylaşılmıştır.

Bu yazı 966 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR