Yazma kenarı modelleri

Yazma kenarı modelleri
Paylaş
 

Tesettür giyen bayanların sıklıkla tercih ettiği yazmalar geleneklerimizin vaz geçilmezlerindendir. Yazmalar için iğne oyaları süsleme çeşitleri ve yazma kenarı modelleri hakkında yeni modelleri sergileyen yazımızı okumadan oyanızı örmeyin.

Yazma oyaları bir çok bayan tarafından örülen yüzlerce model arasından seçilmiştir. Yazma kenarlarına yapılan süslemelere iğne oyası denir bir çok farklı alanda kullanılan iğne oyası herkes tarafından yazma kenarı olarak bilinmektedir. İnternet ortamında bir çok iğne oyası örneklerine rastlaya bilirsiniz biz sizler için sürekli sitemizi güncelleyerek sizlerden gelen modeller ve bizlerin yapmış olduğu araştırmalar sonucu en güzel modelleri sizler için paylaşıyoruz. Daha önceden yazmış olduğumuz iğne oyası modelleri örgü modelleri kategorimizden bakarak inceleye bilirsiniz.

Yazma kenarı modelleri

Yazma kenarı modelleri tasarımları marifetli bayanlar tarafından tasarlanmıştır hiç bir rnek makine yapımı yani hazır model değildir.

Yazma kenarı örnekleri

Yazma kenarı oyası için gerekli malzemeler ve yapılışı hakkında bilgi almak isteyenler iğne oyası nedir nasıl yapılır başlıklı yazımızda detaylı olarak anlatılmaktadır gerekli malzemeler hakkında bilgiler verilmiştir.

Daha fazla örnek için galerimizi gezine bilirsiniz onlarca yazma kenarı modelleri arasından seçiminizi yaparak oyanıza keyifle başlaya bilirsiniz. Her oya ören bayan mutlaka örneklere ihtiyaç duyar çünki belirli bir süreden sonra yeni model fikirleri aklınıza gelmeye bilir işte bu noktada sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Yazma kenarı örnekleri

Bu yazı 846 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR