Yeni iğne oyası örnekleri (Yazma oyası)

İğne oyası örnekleri arayan hanımlar için yeni modelleri u başlık altında bula bilirler yüzlerce model arasından seçim yapa bilirsiniz.

İğne oyası günümüzde bayanlar tarafından ceyizler yada günlük kullanım için örülen bir örgü türüdür. Diğer örgülerden ayırt eden en önemli yönü iğneyle olması yani tığ dediğimiz bir araç kullanılarak örülen bir tür örgüdür. İğne oyası normal yelek, kazak örgülerinden daha zor ve göz yorucudur yalnız örülen her modelin apayrı bir değeri vardır. Bir arkadaşınıza hediye olarak bir iğne oyası öre bilirsiniz en değerli ve en anlamlı hediye olur çünkü emek vererek belki günlerce uğraşılarak yapılan bir hediyenin değeri parayla ölcülmez.

İğne oyası yazma kenarlarına uygulanan bir süsleme bu süsleme örneklerine ulaşmak artık bir tıklama kadar yakınınızda bu makalemizde sizler için yeni iğne oyası örnekleri hakkında görsellerden oluşan bir galeri hazırladık umarım sizler için faydalı olur.

İğne oyası modelleri

Yeni İğne oyası modelleri

Yeni İğne oyası modelleri

Resimde gördüğünüz gibi çiçekli bir iğne oyası örneği bu örnekler tamamen elle örülmüş marfietli bayanlar tarafından diğer bayanlara yardımcı olmak için paylaşılmıştır burdan emeği geçen tüm hanımlara teşekkür ediyoruz.

iğne oyası en yeni modeller

iğne oyası en yeni modeller

İşlemeli iğne oyası uğraş ve beceri isteyen bir iştir tabiki herkesin yapa bileceği bir örnektir yalnız sabırlı olmanız başarının anahtarı olduğunu unutmamalısınız.

Herkes tarafından ilgi gören ve beğenilen diğer modelleride incelemeyi unutmayınız.

İğne oyası örnekleri resimler

Bu yazı 3299 kere okundu.
  • Site Yorum

4 adet yorum var.

  1. Hatice Tunalı diyor ki:

    Teşekkürler gerçekten güzel modeller var kendi yaptığım modelleri size göndersem yayınlarmısınız?

  2. Gishem diyor ki:

    Örnekler çok güzel ama bunların satışı yokmu ücretli olarak satın almak istiyorum

  3. Hacer diyor ki:

    İğne oyası kursuna gidiyorum yakın zamanda bende yaptığım modelleri göndericem 🙂

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR